O nas

Jesteśmy jednym z najstarszych producentów basenów poliestrowych w wschodniej części Europy i zarazem jednym z największych w całej Europie.

Na początku 2010 roku otworzyliśmy najnowocześniejszy w kraju zakład produkcji basenów poliestrowych - to krok milowy w historii firmy !
Od wielu lat wyznaczamy najwyższe standardy jakości w produkcji basenów. Wprowadziliśmy wiele innowacji, a także opracowaliśmy nowe procesy produkcyjne zwiększające trwałość niecek basenowych.
Jako jedyny producent basenów w Polsce możemy również pochwalić się certyfikatem jakości zgodnym z ISO:9001!
Ponad 90% produkowanych przez nas basenów jest eksportowanych do innych państw europejskich.Pozostałe 10% sprzedawane jest na dynamicznie rosnącym polskim rynku, gdzie marka SetoPOOLS zajmuje pierwszą pozycję wśród najlepiej ocenianych basenów.

Siedziba firmy

Producent basenów

Doświadczenie firmy na rynku basenowym to ponad 10 lat! Początkowo skupialiśmy się na produkcji elementów wykonanych z poliestru. Otwarcie pierwszego zakładu do produkcji basenów w 2004 przyspieszyło rozwój firmy. Od tego momentu cała nasza energia koncentrowała się na rozwoju nowych form basenów i nieustannym dążeniu do perfekcji. Dzięki ciągłym inwestycjom zarówno w urządzenia jak i wiedzę pracowników oferujemy naszym klientom baseny najwyższej klasy.


Siedziba firmy

 

Ta strona używa cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Więcej informacji. Rozumiem